Hírek - újdonságok

ÁLLÁSAJÁNLATAINK - KIVITELEZÉS VEZETŐ

ujkollega

Munkavégzés helye, jellege: GS Ablak Kft telephely, helyszíni kivitelezések

Munkaidő: heti 40óra/napi 8óra – teljes munkaidő

Munkába lépés kezdete: 2018 év eleje /megegyezés szerint/

 A pozíció betöltésére alkalmas végzettség, tapasztalat, készségek:

  • építőipari általános ismeretek, végzettség /közép-, vagy felsőfokú/
  • építőipari kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • előnyt jelent:
    - nyílászárók beépítésének szervezésében szerzett gyakorlat
    - német és/vagy angol nyelvismeret
  • Microsoft word, excel ismerete, biztos használata
  • "B" kategóriás jogosítvány

Ha könnyen és jól tudsz szervezni, rugalmasan tudsz újratervezni, értesz hozzá és érdekelnek az építőipari szerelő jellegű munkák, tudsz egyszerre több dologra is koncentrálni - köztünk a helyed.
Ígérjük, nem fogsz unatkozni.

Amit hosszú távon kínálunk:

  • sokrétű termékismeretet, változatos feladatot
  • folyamatosan új, érdekes emberi kapcsolatokat
  • kellemes, családias munkahelyi légkört
  • a feladatok elvégzésére alkalmas technikai és személyi feltételeket
  • teljesítménnyel arányos biztos jövedelmet

Munkahelyi feladatok: kivitelezési üzletág műszaki vezetése

  • szerelési munkák technikai előkészítése, időbeni tervezése, szervezése
  • szerelési munkák irányítása, szükség szerinti műszaki vezetése, ellenőrzése
  • alvállalkozók koordinálása
  • a termékek gyártói beszállításának szervezése, beszállítások fogadása
  • a szereléshez szükséges anyagok beszerzése
  • eszközbeszerzés szereléshez
  • garanciális javítások szervezése
  • gépjárművek felügyelete, szervízelése
  • raktárrend biztosítása, felügyelelete
  • szerelők munkaidő elszámolása
  • munkavédelmi teendők ellátása

  • elsősorban a gsablak@gsablak.hu e-mail címen
  • bármely egyéb céges elérhetőségünkön